Yabancı Diller Yüksekokulu - ydyo@gelisim.edu.tr


 Kariyer


İngilizce Öğretim Elemanı (yarı zamanlı pozisyon)
İngiliz Dili Eğitimi, İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı*, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı*, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce)* bölümlerinin birinden en az lisans diplomasına sahip, yükseköğrenimde yetişkinlere İngilizce öğretimi alanında bir kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
*Bu bölümlerden mezun olmuş adaylar, kabul edilen bir kurum tarafından verilmiş olan geçerli bir öğretmenlik sertifikasına (Türkiye’deki üniversitelerce verilmiş olan İngilizce Öğretmenliği Sertifikası, CELTA, ICELTS, Trintiy-TESOL, vb.) sahip olmalıdır.

İş tanımı:

- İngilizce Hazırlık Programı (ya da Yabancı Dil Dersleri Birimi) bünyesindeki dil derslerini, ilgili birimin planlandığı biçimde yürütmek
- Ölçme ve Değerlendirme birimince planlanan sınavları uygulamak, değerlendirmek ve duyurmak
- Akademik yıl boyunca öğrencilere rehberlik etmek
- Yüksekokul birimlerince planlanan mesleki gelişim faaliyetlerine katılmak

Öğretim Elemanı Oryantasyon Programı

Yüksekokulumuzda işe başlayan tüm öğretim elemanları, akademik yıl öncesi ve süresince Mesleki Gelişim biriminin yürüttüğü Öğretim Elemanı Oryantasyon Programı’na dâhil edilirler. Program kapsamında işe yeni başlayan tüm personel için genel bilgilendirme, dönüt ve rehberlik gibi hizmetler verilmektedir.

Eğer bizimle çalışmak isterseniz Aday Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurup imzalayarak ydyo@gelisim.edu.tr adresine bir eposta ile gönderiniz.

Aday başvuru formu: Belgeyi indirmek için buraya tıklayın.